Spring cup 2017

Ve dnech 1. 4.- 2. 4. 2017 se mladší žáci veselské Lokotky ročníku 2006 a mladší, doplněni o dva hráče HC Střelci Jindřichův Hradec, jednoho z HC Motor ČB, jednoho z HC Kobra Praha a jednoho z HC Tábor , zčastnili hokejového turnaje Spring cup , který se konal v hokejovém centru Pouzar v ČB.

Turnaj byl na velmi dobré organizační úrovni a naši hráci si ho patřičně užili. Postupně se ve skupině utkali s HC Tábor (porážka 2-4), s HC Motor ČB (výhra 11-0) , a s HC South Stars (výhra 3-0). Ve všech utkání hráli naši borci předvedli výborné výkony a své soupeře přehráli, pouze v prvním utkání s HC Tábor je zklamala koncovka.

Tyto výsledky nás ve vyřazovacích bojích poslali do utkání o 3-4 místo kde nás čekalo mužstvo HC Piráti Chomutov. Po dvou třetinách svítilo na ukazateli skore 2-2 ve třetí třetině jsme soupeře přehráli a kluci si zalouženě odváži bronzové medaile, které si za předvedené výkony právem zasloužili a měli z nich obrovskou radost.

Tímto chceme poděkovat organizátorům za pozvání na výborně organizačně připravený turnaj a borcům z Lokotky za výborné zakončení letošní hokejové sezony.